West Side Family ft. Eranda Libohova - Marinela (Official Video 4K)

Muzika: Alban Kondi dhe Elgit Doda
Teksti: Alban Kondi
Arrangement: Klodian Qafoku dhe Fabian Basha
Video by: Chill Pro
Follow the performing artists on Instagram:
instagram.com/westsidefamilyofficial/
instagram.com/landifornia/
instagram.com/armirshahini/

Landi
Dola një moment unë
Vetëm një moment unë
Sa pashë sytë e tu u ndala
Doja të të flisja
S’dija si ta nisja
Dhe të erdha ty nga mbrapa
Fola një moment unë
Vetëm një moment unë
Një shikim unë ty ta fala
Ti s’doje të më flisje
Të më begenisje
Po të ngeli koka mbrapa
Refreni
Eranda Libohova e çunat
Mari Marinela
Veshur me kordela
Flokët kaçurrela
Syni bukur ti
Mari Marinela
Veshur me kordela
Flokët kaçurrela
Sa bukur po rri
Mari Marinela laaa
Mari Marinela laaa
Mari Marinelaaaaa
Xhiku
Ohooo
Amon vlla si ta falsha?
Trupin pikturë
Dot zemrën s’e ndalsha
Rash ah n’dashni me ty rafsha
T’bukur si sot gjith’ jetën t’pafsha
Tingi tingi tingi tingi tingi tingi yeah
1 e 1 bëjnë 2, por ti je sa për 3
Tingi tingi tingi tingi tingi tingi yeah
Ja ku me ke zemër ja ku me ke
Refreni
Eranda Libohova e çunat
Mari Marinela
Veshur me kordela
Flokët kaçurrela
Syni bukur ti
Mari Marinela
Veshur me kordela
Flokët kaçurrela
Sa bukur po rri
Mari Marinela laaa
Mari Marinela laaa
Mari Marinelaaaaa
Landi
Dola një moment unë
Vetëm një moment unë
Sa pashë sytë e tu u ndala
Doja të të flisja
S’dija si ta nisja
Dhe të erdha ty nga mbrapa
Fola një moment unë
Vetëm një moment unë
Një shikim unë ty ta fala
Ti s’doje të më flisje
Të më begenisje
Po të ngeli koka mbrapa
Refreni
Eranda Libohova e çunat
Mari Marinela
Veshur me kordela
Flokët kaçurrela
Syni bukur ti
Mari Marinela
Veshur me kordela
Flokët kaçurrela
Sa bukur po rri
Mari Marinela laaa
Mari Marinela laaa
Mari Marinelaaaaa
Xhiku
Tingi tingi tingi tingi tingi tingi yeah
1 e 1 bëjnë 2, por ti je sa për 3
Tingi tingi tingi tingi tingi tingi yeah
Ja ku me ke zemër ja ku me ke
Eranda Libohova dhe çunat
Mari Marinela laaa
Mari Marinela laaa
Mari Marinelaaaaa

Κατεβάστε

Σχόλια

 • Eranda zeri yt nuk ndryshon kurre i njejt si dikur i bukur meliodioz 😄😍 tka bekuar zoti aq shum sa t kernaqrsh vesht tan si publik ..flm ..kenga super bravo wsf

  Grisi kevinGrisi kevinΠριν ώρα
 • ❤❤❤❤❤

  Niku ElmaziNiku ElmaziΠριν 2 ώρες
 • Suksese ❤

  Maratona Kenges Popullore 2019Maratona Kenges Popullore 2019Πριν 3 ώρες
 • 👏👏👏👏👏Bravo

  Bledi ZyferiBledi ZyferiΠριν 3 ώρες
 • nuk kuptoj pse kto keng kaq perfekte nuk kan shum klikima,

  Denis ArapiDenis ArapiΠριν 6 ώρες
 • Thjeshtesia gjeja me hyjnore

  Elda VjeroElda VjeroΠριν 13 ώρες
 • Tre zera shum te bukur nji bashkqunim I perkryer bravo

  bledar shushollaribledar shushollariΠριν 16 ώρες
 • Shum bukur kenga dhe klipi rsp

  Arselina MeteArselina MeteΠριν 17 ώρες
 • shum bukur .100% art

  erind muratierind muratiΠριν 17 ώρες
 • Super hit djema ju dua shum ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

  emiljano pellumbajemiljano pellumbajΠριν 17 ώρες
 • Shume e bukur

  Ekleva BregasiEkleva BregasiΠριν 18 ώρες
 • Super Këngë 👍✋👏👋

  Reno RenoReno RenoΠριν 18 ώρες
 • Superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

  Shqiponjat gameShqiponjat gameΠριν 19 ώρες
 • Marinela super hahaha

  Zhaku ZhakuZhaku ZhakuΠριν 21 ώρα
 • Uuuuuueeeee na kishte mare malli te degjonim nje kenge shqip😊😊😊 Urime per kengen mire qe jeni dhe juve qe mbani traditen akoma se ato kenget e tjera duan perkthys😍😍😍

  dimitris beverlydimitris beverlyΠριν ημέρα
 • ky po eshte nje hit vere❤❤❤❤

  Ela XhaferriEla XhaferriΠριν ημέρα
 • Shume kenge e bukur ❤😚

  Alesia KushtaAlesia KushtaΠριν ημέρα
 • Super geng😁

  alveo Cateringalveo CateringΠριν ημέρα
 • Marinela shumë këng e bukur të lumt 💞💖😘

  Ermelinda IsufajErmelinda IsufajΠριν ημέρα
 • Super keng. 🔥❤🙋‍♂️

  Ad ArapiAd ArapiΠριν ημέρα
 • kenge e bukur 👄💋💎💄

  Rezie BeratRezie BeratΠριν ημέρα
 • kenge e bukur 👄💋💎💄

  Rezie BeratRezie BeratΠριν ημέρα
 • Te lumte

  Erilda DashiErilda DashiΠριν ημέρα
 • Nje super hit

  Shpetim BameShpetim BameΠριν ημέρα
 • Shume bukur

  Gena RudaGena RudaΠριν ημέρα
 • Kemishat e tij snukkk lol Kenga bukur por veshjet 😅

  idiel24idiel24Πριν ημέρα
 • edhe 1000 keng tju shkojnmbar

  Ilir BahjaIlir BahjaΠριν ημέρα
 • West side femely.. te vetmit,deri me sot qe kane kenget,me te bukura me ,domethënse. ...suksese Djema

  Matilda RuciMatilda RuciΠριν 2 ημέρες
 • Fillon ta degjosh, kenge super, pst del ky e thote 'tinki tinki yeah' , e prish komplet kengen

  M. GengoM. GengoΠριν 2 ημέρες
 • Duhet te ishte dhe Dr.Flori ne kete klip 😑😓

  Erald QosjaErald QosjaΠριν 2 ημέρες
 • kenga eshte shume e bukur ju lumte

  klodian ymerklodian ymerΠριν 2 ημέρες
 • Τραγούδια αυτό είναι ωραίο πόλη ❣️❣️❣️

  Nertila KullaNertila KullaΠριν 2 ημέρες
  • Po me Oreo eshte greqishtja jote,ahhhh ajzezë te te kisha ketu I varfri...

   altin allkushialtin allkushiΠριν ημέρα
 • Miri kshu mbaje mjekren🤣

  Sui VokoSui VokoΠριν 2 ημέρες
 • keng sper bravo

  Ilir BahjaIlir BahjaΠριν 2 ημέρες
 • Me pelqen shume Eranda eshte thjeshtesia e bukuria e vajzat e Shqiptare 🌟🌟🌟🌟🌹👏👏👏👏👏🌹🌹🌹🌹🌹🌹💖💖💖💖

  Edison NothoriusEdison NothoriusΠριν 2 ημέρες
 • Belisisisisimo 👏👏🌟🌟🇦🇱

  Edison NothoriusEdison NothoriusΠριν 2 ημέρες
 • Shum bukur

  kmn gabikmn gabiΠριν 2 ημέρες
 • Like kush Thot se Jane me te mir se lek plepi hahahahhahah

  kmn gabikmn gabiΠριν 2 ημέρες
 • e lezetcme kjo kenge ....pak melodi cigane + pak rrege ton e qendisur per mrekulli ne zerin e nje dive si Eranda + cunat si perhere super ...bravo kenaqesi ta degjosh .

  Albert MesiAlbert MesiΠριν 2 ημέρες
 • 👍👏❤💃🔝😊

  Adelajda MamoAdelajda MamoΠριν 2 ημέρες
 • Suuuuuuuuper keng Me ne fund nje keng e bukur 🙌🙌🙌🙌😘😘😘🙌😎

  Soibla 002Soibla 002Πριν 2 ημέρες
 • Noizy stresi injo injo injo mesoni ca eshte arti dhe muzika e vertet

  snakedoc104snakedoc104Πριν 2 ημέρες
 • ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

  Irena BelshiIrena BelshiΠριν 2 ημέρες
 • Shum ebukur mpravo

  Leli LelikLeli LelikΠριν 2 ημέρες
 • 😍😍😍😍

  ola deola deΠριν 2 ημέρες
 • 😘

  Meliha HidriMeliha HidriΠριν 2 ημέρες
 • Marilena eshte kengetare shume mire

  Joel SuliJoel SuliΠριν 3 ημέρες
 • Nje krye veper bravo per hitin e veres

  Klodi GangoKlodi GangoΠριν 3 ημέρες
 • Sa shume komente per 0%arme 0% nud-itllek , me falni po ke nga kenget ka west side apo eranda ku permenden arme dhe nudot ? Gjithsesi kenga fantastike dhe super hit i veres 😉

  Sheri HoxhaSheri HoxhaΠριν 3 ημέρες
 • Super yje jeni rrespekte

  Drilon KarajDrilon KarajΠριν 3 ημέρες
 • Kjo kenge eshte thjeshte fantastike ❤💖❤

  Albert HysajAlbert HysajΠριν 3 ημέρες
 • keng e bukur shum po eshte komplet rumanisht muzica kush degjon keng rumene e kupton qe eshte komplet rumanisht ritmi

  Gino gGino gΠριν 3 ημέρες
  • Gino g pune e madhe eshte yll

   Jasemin FlowerJasemin FlowerΠριν 3 ημέρες
 • si vishet njeriu me kordela

  Dj GentiDj GentiΠριν 3 ημέρες
  • Jasemin Flower kam kaqurela mos fol kot se nuk bajme debate netu ne komente ok

   Dj GentiDj GentiΠριν 3 ημέρες
  • Dj Genti po te kesh kaçurrela e kupton😂

   Jasemin FlowerJasemin FlowerΠριν 3 ημέρες
 • super keng kjo😍😍😍

  leonora pirraleonora pirraΠριν 3 ημέρες
 • Une gjith ju kam negjuen edhe ju degjoj jeni te pa par si gjithmon 🤗🤗 Perfect 👌 gjithqka 😄🙋🏻

  Leila EmiLeila EmiΠριν 3 ημέρες
 • Na kenaqet 24 ore kjo keng degjohet shum bukur

  keng te krishterakeng te krishteraΠριν 3 ημέρες
 • Keng super ju lumt 😍😍😍😍👍👍👍

  Beklida KalijaBeklida KalijaΠριν 3 ημέρες
 • Me te miret jeni

  Laura KapoLaura KapoΠριν 4 ημέρες
 • Thjesht,bukur dhe paster❤❤

  Arta QueenArta QueenΠριν 4 ημέρες
 • Super hit

  Fjorda CaushllariFjorda CaushllariΠριν 4 ημέρες
 • Bravo 🤩

  Enkeleda NgjeloEnkeleda NgjeloΠριν 4 ημέρες
 • Bravo

  Ardian VaskuArdian VaskuΠριν 4 ημέρες
 • Super muzik

  Eli TopalliEli TopalliΠριν 4 ημέρες
 • Super kto west side femely nuk vdesin kurre

  Endrit_ eadEndrit_ eadΠριν 4 ημέρες
 • 🤩🤩👌👌

  Romina PirraRomina PirraΠριν 5 ημέρες
 • na kenaqet me kete kenge bravo👏👏

  vjoleta shutvjoleta shutΠριν 5 ημέρες
 • Linda DodaLinda DodaΠριν 5 ημέρες
 • 🎶🎶😀😀😀😀

  hassan el mannanyhassan el mannanyΠριν 5 ημέρες
 • 👏👏👏👏👏👏❤❤❤❤

  hassan el mannanyhassan el mannanyΠριν 5 ημέρες
 • U kenaqa kjo keng do behet hiti i veres ,në fakt eshte bërë😂👍👍👍❣❣❣❣❣🎉

  Aida HajrediniAida HajrediniΠριν 5 ημέρες
West Side Family ft. Eranda Libohova - Marinela (Official Video 4K)