NUSE 3 - B2N ft. Dorisa Pacolli

Music & Lyric - B2N
Directed: Andrea Cuberli & Klark Garipov
Associazione - Nest
Make up - Douglas
instagram.com/b2n_beatz
open.spotify.com/album/3mQuhVeLG1pTIibDM9iK3K
music.apple.com/gb/album/nuse-3-feat-dorisa-pacolli-single/1471550335
www.deezer.com/us/album/102477542?deferredFl=1

Kur po i shoh tjerat ato m’shohin gishtin
medet per mu ma ka zan rrota bishtin
nuk munem me dal nuk munem me i nguc
mi ka shti gruja 2 kamt me 1 kpuc
dikur shum u deshtem
tash me grun jam ba Hasem
t’kisha ble 1 kerr
se sa 20k per dasem
e lypa Shqiptare kjo vec mi con nervat
t’kisha marr 1 gjermane mi kishte bo letrat
1mln fatura, 1mln taksa
ashtu si vjen rroga ik per laraska
s’punon lavatricja e derdh ujin vaska
cka dreqin paska?! huuh plasa
A po vjen sonte, Apo vjen sonte
po m’therret shoqnia Na Na
Ska mem lan gruja PaPa
ka mem qa fmija
A po vjen sonte, Apo vjen sonte
po m’therret shoqnia Na Na
Ska mem lan burri Mama
ka mem qa fmija

Kam bebin e vogel e bebin e madh
njani si engjell tjetri si djall
une te shpia ky tu pi shisha
na u rrit fmija e ky tu lujt fifa
gjithmon nervoz,teper xheloz
paret e shpis, i la n’bixhoz
nuk ka pushime se s’kena pare
zili i kam, shoqet beqare
dikur restorante,shampanj
edhe lule
tash buk t’gatume,pilaf me fasule
s’guxoj me dal pa leje nga shpia
kontroll telefonit si policia

Κατεβάστε

Σχόλια

 • Ju lutem mos harroni te beni SUBSCRIBE, Abonohu ne kanalin tim ne youtube per te mos humbur asnje kenge te re. Iscriviti, Abonnieren 🙏🇦🇱🇽🇰

  B2N BeatzB2N BeatzΠριν 21 ημέρα
  • AkakmrdrfccgjmgaakakakakmaajII♥

   Egzona ShalaEgzona ShalaΠριν 5 ώρες
  • ldfjfnomflz prmmkd.kr

   Elvßira KosumiElvßira KosumiΠριν ημέρα
  • nese e ben edhe versionin 2.0 ... ju lumte me te vertet TOP

   KN ComputerKN ComputerΠριν ημέρα
  • Daniela Shehaj I'm right come on gurl. I love Albanian kosovan music. Don't care if they don't like me as it doesn't matter as I continue to love.

   Äyran VlogsÄyran VlogsΠριν ημέρα
  • Like dhe substance direkt per kete keng

   Daniela ShehajDaniela ShehajΠριν ημέρα
 • "...na u rrit fmija ky tu lujt Fifa,,,paret i la ne bixhoz"- Realiteti.

  Albanian BossAlbanian BossΠριν 3 ώρες
 • Po e mir pom knaq😗😗😗🇦🇱🇦🇱

  Medine IbrahimiMedine IbrahimiΠριν 6 ώρες
 • Shum e bukur💝💝💝💝💝💝😁😁😁😁

  Florent JenuziFlorent JenuziΠριν 9 ώρες
 • Zili shoqet beqare😂😂

  Meriton IdriziMeriton IdriziΠριν 15 ώρες
 • Super 🇦🇱👋

  Edona PotiEdona PotiΠριν 16 ώρες
 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  Ajan KasAjan KasΠριν 17 ώρες
 • ju lutem like

  Mujafet IsakiMujafet IsakiΠριν 18 ώρες
 • sakte realiteti e bukur kjo kenge

  Polina stefaniPolina stefaniΠριν 18 ώρες
 • Shum kang emir 💖

  _Gjilanasja_ Gjilan_Gjilanasja_ GjilanΠριν 19 ώρες
 • Kom bebin e vogel 👶🏻 Bebin e madh👦🏻 Njoni si engjell 😇 Tjetri si djall👿 Une ke shpia 👩🏻‍🌾 Ky tu pi shisha 🍾 Na u rrit fmia 👨🏻 Ky tu lujt fifa🎮 Gjithmon nervoz😡 Teper xheloz 😒 Paret e shpis 💸 I le nbixhoz 🎲

  Arlinda Hysa Arlinda HysaArlinda Hysa Arlinda HysaΠριν 20 ώρες
 • 🔥

  Betim AzemajBetim AzemajΠριν 21 ώρα
 • Me plq shum kjo keng bravo B2N je kengetari im i preferuar te pershendes nga Italia 😍👑👑

  Aldrit SinaAldrit SinaΠριν 22 ώρες
 • Eeee

  shqip TVshqip TVΠριν ημέρα
 • E vertet

  shqip TVshqip TVΠριν ημέρα
 • 😞👎

  Anesa NesaAnesa NesaΠριν ημέρα
 • Masha sevk

  Ardit DerakuArdit DerakuΠριν ημέρα
 • Nusja shum e bukur dhe muzika eshte e mir

  Lini 123Lini 123Πριν ημέρα
 • 😂😂😂😂😂

  Elsa L3!u!Elsa L3!u!Πριν ημέρα
 • 🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩

  Jozefina BardeliJozefina BardeliΠριν ημέρα
 • Kenga osht super e mir po qa po do ma teper se ket pidh ton ato byth 🤣🤣🤣🤣🤣

  EpicMonster17EpicMonster17Πριν ημέρα
 • Shume bukurë e ki ba shumë ❤❤❤❤❤❤❤❤💎💎💎

  Arbresha NurediniArbresha NurediniΠριν ημέρα
 • 👌👌👌👏👏👏

  Bahrija KrasniqiBahrija KrasniqiΠριν ημέρα
 • Nice song, but you guys on a clip are little bit stiff 😏, expecially girl. I dont see this chemistry

  Agnieszka LachAgnieszka LachΠριν ημέρα
 • E bukur dhe e vertet 😂 bravo 👌 sukses!

  Antonio kseAntonio kseΠριν ημέρα
 • Kam bebin e vogel E bebin e madh Njoni si engjell 😇 Tjetri si djall 👿 Une ke shpia Ky tu pi shish Na u rrit fmia Ky tu lujt fifa Gjithmon nevorz Teper xheloz Paret e shpis I le nbixhoz

  Arlinda Hysa Arlinda HysaArlinda Hysa Arlinda HysaΠριν ημέρα
 • Shum e bukur kenga

  Fisnik SadikuFisnik SadikuΠριν ημέρα
 • 👌👌👌👌👌👌👌👍👍👍👍👍👍👍❤❤❤❤❤❤❤💋💋💋💋💋💋💋😍😍😍😍😍😍😘😘😘😘😘😘

  Alika MaisuradzeAlika MaisuradzeΠριν ημέρα
 • Tekst gjenial

  Sonab22Sonab22Πριν 2 ημέρες
 • ❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  Saranda BerishaSaranda BerishaΠριν 2 ημέρες
 • Shumm i qellum qiky tekst 😁

  Avdiaj ShkelzenAvdiaj ShkelzenΠριν 2 ημέρες
 • Bravo shoki suksese

  B-bami B-bamiB-bami B-bamiΠριν 2 ημέρες
 • 💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💗💗💗💗

  Samanta SamiSamanta SamiΠριν 2 ημέρες
 • ❤❤❤

  Samanta SamiSamanta SamiΠριν 2 ημέρες
 • FAV SONG😻💥

  luljaa Luljaluljaa LuljaΠριν 2 ημέρες
 • Shum bukur

  Nermina PeqaniNermina PeqaniΠριν 2 ημέρες
 • Keng reale dhe shum e bukur ju lumt

  Luiza MehmediLuiza MehmediΠριν 2 ημέρες
 • Evertet qa pum dhimen do jav ka qkru 👌👌

  Nazif AhmetiNazif AhmetiΠριν 2 ημέρες
 • Mu pelqen kanga

  ronaldo ce7ronaldo ce7Πριν 3 ημέρες
 • waaaaaw sa super.nxirr prp kenge me nuse se jane fantastike.jesh sh i mire

  adelina Vataadelina VataΠριν 3 ημέρες
 • kenge me e bukur se kjo nk ka

  Manuel HajdariManuel HajdariΠριν 3 ημέρες
 • Te gjith fjalet jan te pikasura🤣 sepse ca thuhet ktu esht plotesisht w vertet😅😂

  Ilv ErnIlv ErnΠριν 3 ημέρες
 • Super super kenge ☆☆☆☆☆☆☆☆☆ Uaaaaaaaaaaaaau

  arta artaarta artaΠριν 3 ημέρες
 • Dorises ja vlen mi bo like😃😊😇😇😇

  Tuana LianaTuana LianaΠριν 3 ημέρες
 • Urime per kengen e re

  Tuana LianaTuana LianaΠριν 3 ημέρες
 • Teksti shum kumptimplot very lovely, osa rreal niceeeeeee

  Reci ArbenReci ArbenΠριν 3 ημέρες
 • na u rrit fmija ky tu lujt fifa😂😂😂😂😂

  flowers winterflowers winterΠριν 3 ημέρες
 • Normal qe sun shkon ne pushim sit blen rryp te CALVIN KLEIN-it 02:00

  JB 77JB 77Πριν 3 ημέρες
 • Ca jan kta muzika kshu lan nom shqiptart ngreu enver ngreu

  Angelos_Alb 'Angelos_Alb 'Πριν 3 ημέρες
 • m.grvisions.com/detail/%CE%B2%CE%AF%CE%BD%CF%84%CE%B5%CE%BF-AoH_Pan70ZE.html per te qeshur shqip

  Don KarkaleciDon KarkaleciΠριν 3 ημέρες
 • I keni Q.R . Realiteti shqiptar

  Kristo JaniKristo JaniΠριν 3 ημέρες
 • Wow wie schön sie singt.🦄🦄💐

  Rüva MustafaRüva MustafaΠριν 3 ημέρες
 • vk

  Albanian 4tiranaAlbanian 4tiranaΠριν 3 ημέρες
 • Ju kendofte zemra gjith mon respekt nga Mir likmeta londer E pa pare suksese

  Miri MiriMiri MiriΠριν 3 ημέρες
 • Zëri Dorisës është i shkëlqyer si gjithmon

  albina piraalbina piraΠριν 4 ημέρες
 • Shum bukur

  Lini 123Lini 123Πριν 4 ημέρες
 • 💞💞💓💓😍😍😍😍

  Ana TafhasiAna TafhasiΠριν 4 ημέρες
 • Saaaa e bbbbukerr ohhh zot ❤️❤️❤️

  Kiss KissKiss KissΠριν 4 ημέρες
 • Sa Bukur ostë nusja❤

  Edison lulEdison lulΠριν 4 ημέρες
 • Kalleee shqipeee kalleeee🔥🔥, se mua spom len gruaja me kall 😂

  Eazy jjEazy jjΠριν 4 ημέρες
 • shum kenga e bukur

  Ilfete IseniIlfete IseniΠριν 4 ημέρες
 • Sa budalla

  Hirie HirieHirie HirieΠριν 4 ημέρες
 • E pa pame 😘😘😘😘

  Adelina IstrefajAdelina IstrefajΠριν 4 ημέρες
 • Hahahaha,😗😊😊😗😊😗

  Zjadin SelmaniZjadin SelmaniΠριν 4 ημέρες
 • Shum koga ma mira kre bota

  Emilo HotiEmilo HotiΠριν 4 ημέρες
 • #B2N Beatz ma i miri

  Fitim KorbiFitim KorbiΠριν 5 ημέρες
 • nusja e 3 hajde luajm fifa

  Klejdi BerzeshtaKlejdi BerzeshtaΠριν 5 ημέρες
 • Haahhahahaha super keng

  Daniela ShehajDaniela ShehajΠριν 5 ημέρες
 • dlldleokeoidooe😉😉😘🤗😎😍😗

  Anisa BajramiAnisa BajramiΠριν 5 ημέρες
 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Cermjani AliCermjani AliΠριν 5 ημέρες
NUSE 3 - B2N ft. Dorisa Pacolli