Blerina Balili ft. Ergys Hyka & Kleandro Harrunaj - Dasma jone (Official Video HD)

Facebook: facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: instagram.com/arkivashqip/
Audio & Video: Elite Production
Muzika: Kleandro Harrunaj & Rino Boci
Orkestrimi: Rino Boci
Teksti: Armand Trebicka & Kleandro Harrunaj

Κατεβάστε

Σχόλια

 • Blerina kleando dhe ergys jeni mdrekulli e jugut nga goja juaj burojn vetem. Keng jepi blerin tunde skenen asllani malakaster

  Brisi SulajBrisi SulajΠριν 4 ημέρες
 • Oopa

  Lida RedhiLida RedhiΠριν 9 ημέρες
 • ⭐️⭐️⭐️ ju kendofte zemra ,,,,,,,, O Blerina te adhuroj per zerin ♥️

  brikena kojkubrikena kojkuΠριν 20 ημέρες
 • 3 💥💥💥 bashk dhe perfundimi eshte mbrekulli

  Fierake JamFierake JamΠριν 22 ημέρες
 • Ju kendoft zemra jeni 3 yje bravo jugu 😍😍😍

  Val BonaVal BonaΠριν 29 ημέρες
 • American here love Albanian music, I think this is tosk!

  Mike PoznanovichMike PoznanovichΠριν μήνα
 • Zjarrrrrr zjarrrrrr👌👌👌👌👌👌👌

  Skerdi FerkoSkerdi FerkoΠριν μήνα
 • Shume keng e bukur urime te metejshmme

  daniel nazerajdaniel nazerajΠριν μήνα
 • Tepelena jepi blero 👏👏👏👏

  Anila IsufatiAnila IsufatiΠριν μήνα
 • kenaqesi tju degjoj

  Muhamet CakoMuhamet CakoΠριν μήνα
 • me trashegime Z Qani oshafi,,,jete te lumtur,,,

  Muhamet CakoMuhamet CakoΠριν μήνα
 • Me zerin tuaj qetesohet shpirti e zemra Suksese te metejshme 🌟🌟🌟

  Leonard BezhaniLeonard BezhaniΠριν μήνα
 • Shume bukur jeni të pa pare qe te 4 kështu ju pafshim edhe me këngë të re të bukur😘😘😘😘

  Santi SabiSanti SabiΠριν μήνα
 • Super kenge

  Alba LushkaAlba LushkaΠριν μήνα
 • N.a. kenaqet shpirtin ju lumte goja

  εσμεραλδα τριφωνιεσμεραλδα τριφωνιΠριν μήνα
 • Ju gendoft shpirti shummmm bukur .3 me te miret bravo 👏👏👏👏👏👏👍👍💞

  Anisa BiboAnisa BiboΠριν μήνα
 • Shum bukur te tre

  Fato VeliuFato VeliuΠριν μήνα
 • Blerina balili rexhin tepelene

  Butrinti ks sarandeButrinti ks sarandeΠριν μήνα
 • Bravo tepelena

  olti vloraolti vloraΠριν μήνα
 • 💓💓💓😍😍😍

  Ela LlanajEla LlanajΠριν μήνα
 • Dhe une si Blerina....nga Tepelena... Kush esht tjeter nga Tepelena 👍 ktu💪💪

  Manushe CobajManushe CobajΠριν μήνα
 • Ju këndofte shpirti

  Nardi BodeNardi BodeΠριν μήνα
 • Të kënaq shpirtin 😍

  Tofik NazërajTofik NazërajΠριν μήνα
 • Giasu Blerina Balili bije nga tepelena. E kam degjuar 100 her me knaqi shpirtin 😍

  shqiperia imeshqiperia imeΠριν μήνα
 • Bravo

  Armando.mehmeti.33 AsdfghjklArmando.mehmeti.33 AsdfghjklΠριν μήνα
 • Bravooo

  Pajtim SenkaPajtim SenkaΠριν μήνα
 • Aman aman sa e bukur 😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗

  Lida RedhiLida RedhiΠριν μήνα
 • Tre bilbilat e jugut Ze brilliant super

  Renarrto DragotiRenarrto DragotiΠριν μήνα
 • Bravo na kenaqet ju kendofte zemra

  Grigoris GketsosGrigoris GketsosΠριν μήνα
 • Ju Lumt o djema.po bashk me blerinen. Bravooo

  Erwin FerkoErwin FerkoΠριν μήνα
 • Shume e bukur😍😍

  alessio juvealessio juveΠριν μήνα
 • Super keng

  TheKingTheKingΠριν μήνα
 • INI 🌟🌟🌟💖Bravo ini fantastice

  Flora EnaFlora EnaΠριν μήνα
 • Zoti ju bekoft .. super kolazh 🤲🙏💣💥

  Ermal hoxhajErmal hoxhajΠριν μήνα
 • Bravo 👏

  Irma VrapiIrma VrapiΠριν μήνα
 • Bravo te 3 jeni nje kombinim suksese

  Riza PetritiRiza PetritiΠριν μήνα
 • Super keng

  uarda toskauarda toskaΠριν μήνα
 • Ju kendofte zemra bravo Respekte për ju👏👏👏👍👍👍

  Uesli GrembiUesli GrembiΠριν μήνα
 • Ju kendofte zmr se na kenaqet Belo je princesh

  Neralda HasaniNeralda HasaniΠριν μήνα
 • Bravo grupi ju pershendes bukur shum bukur 🌹❤️🙏 e

  Vlore GabajVlore GabajΠριν μήνα
 • Bravo! Shume bukur! Suksese

  Lindita SaliaLindita SaliaΠριν μήνα
 • Bravo Blerina💜💜💜💔💖

  Risilda IdaRisilda IdaΠριν μήνα
 • O JU LUMTE GRYKA, KA LEZET KESHTU E JO SI DISA TE LODHUR QE ZVARRITEN NEPER FERRA, JEPI TEPELENA IME.

  Sxt BoxSxt BoxΠριν μήνα
 • Yll keng👏👏🌟🌟🌟bravo

  Qtydv AgrhtQtydv AgrhtΠριν μήνα
 • aman se na kenaqet!!!Ky cuni im i vogli vetem kercen me kete kenge!!!yje jeni!!!!

  Anjeza SulejmaniAnjeza SulejmaniΠριν μήνα
 • Hopa ..yjet e jugut hopa ..blerina

  devv_hb hellbozdevv_hb hellbozΠριν μήνα
 • BIG LIKE BRAVO

  ERALD DAUTAJERALD DAUTAJΠριν μήνα
 • 👑👏👏👏👍👍

  Ela UruciEla UruciΠριν μήνα
 • ju lumte goja jeni njesha

  Klajdi ZaceKlajdi ZaceΠριν μήνα
 • Bravo Ergys......

  Algert PireAlgert PireΠριν 2 μήνες
 • Bravo.nje kombinim perfekt i zërave tuaj.

  Ida QendroIda QendroΠριν 2 μήνες
 • Bravo shume kenge e bukur !!!😀😀😀 Videoklipin e keni bere tek endrra ne velabisht te beratit

  Albi PriftiAlbi PriftiΠριν 2 μήνες
 • Bravi komplimenti per kengen lum shqiperia qe ju ka Jeni krenaria jone

  Ardian LaskaArdian LaskaΠριν 2 μήνες
 • Jashtzakonisht keng madheshtore.....

  Anastas KadenaAnastas KadenaΠριν 2 μήνες
 • Bukur .. ju lumt goja!!

  Ilirjana LiliIlirjana LiliΠριν 2 μήνες
 • BRAVO.NJE TRESHE FANTASTIKE.SI DHE NJE KENGE FANTASTIKE.

  ardenisa rukoardenisa rukoΠριν 2 μήνες
 • Berati imm i bukur prsh na grecja

  Mira KorfuMira KorfuΠριν 2 μήνες
 • Bravo nuk ka fjal per kete keng

  Ciu CiuCiu CiuΠριν 2 μήνες
 • Follow m

  World Laughter DayWorld Laughter DayΠριν 2 μήνες
 • Follow m

  World Laughter DayWorld Laughter DayΠριν 2 μήνες
 • Na kenaqet bravo shume bukur

  Eni GaboEni GaboΠριν 2 μήνες
 • Ju lumtë goja te trve jeni yje

  Soni KovaciSoni KovaciΠριν 2 μήνες
 • Oh na kenaqet

  JENNY LUSIJENNY LUSIΠριν 2 μήνες
 • Super keng

  bani banibani baniΠριν 2 μήνες
 • ⭐⭐⭐👏👏👏🌷🌷🌷

  Hena DingoziHena DingoziΠριν 2 μήνες
 • 👏👏👏

  Noel MerrnicaNoel MerrnicaΠριν 2 μήνες
 • Shum e bukur kenga tre zera super na kenaqet

  ir. itmr itmrir. itmr itmrΠριν 2 μήνες
 • Shum bukur , kjo karineta te rrengjeth mishin, ju kendoft zemra ⭐⭐⭐👌👌👌👌👏👏👏👏

  Detjola VloreDetjola VloreΠριν 2 μήνες
 • Ju lumte goja o artista jeni yje

  Ani RushitiAni RushitiΠριν 2 μήνες
 • Super keng ..🙏🙏😘😘😘

  Denis AhmetiDenis AhmetiΠριν 2 μήνες
Blerina Balili ft. Ergys Hyka & Kleandro Harrunaj - Dasma jone (Official Video HD)