No video

Alban Skenderaj & Miriam Cani - Duamë (Official Video HD)

Written by Alban Skenderaj
Producer: Lorenc Aliaj
Video: Talelli Production
Get the song here: acromaxmedia.lnk.to/Duame/
DUAME
Duame ti vetem deri sa
lulet te mos celin ne pranvere
Duame vetem deri sa me s’ka
Vetem der‘sa fryme une te mos kem
Duame ti vetem kur merr fryme
Vetem kur zemra jote rreh
Duame ti vetem pergjithmone asgje me shume
Duame ne zemer dhe ne mendje
Ndoshta nuk te fal dot nje kurore
Ndoshta nuk te vesh dot ne flori
Ndoshta nuk te fal dot nje pale krahe te fluturosh
Por dashuri, ne perjetesi
Duame ti vetem deri sa
lulet te mos celin ne pranvere
Duame vetem deri sa me s’ka
Vetem der‘sa fryme une te mos kem
Duame vetem si e do natyra diellin
Duame vetem si e duan yjet qiellin
Pak me shume se dje, me pak se neser
Ndoshta nuk te fal dot perjetesine
Por perjetesisht te fal dashurine

Κατεβάστε

Σχόλια

 • Jeni qift i bukur

  Lirik in ClickLirik in ClickΠριν ώρα
 • 100%TALENT 100%DASHURI 100%ZE TE MBREKULLUESHEM 0%SHARJE

  mobile Gabrimobile GabriΠριν ώρα
 • Cifti me i bukur me i thjesht dhe me i sinqert . Hera e pare qe shoh nje cift kaq te paster ne shpiret dhe ne zemer. Bravo yje.

  Majlinda ShehajMajlinda ShehajΠριν 4 ώρες
 • Shum keng e bukur e kuptim plot se sot sna duhen te tjerat po vec dashuriiiiiiiiii pa fund per njeri tjetrin 🤗🤗👏👏👏

  Pajtime AjdiniPajtime AjdiniΠριν 19 ώρες
 • Bravo mirjam dhe alban

  SILVER gamingxxSILVER gamingxxΠριν 21 ώρα
 • kenga me bukur ne te gjithe boten

  Raimonda MarkuRaimonda MarkuΠριν 22 ώρες
 • Cift shume i bukur❤

  Melisa BelisimaMelisa BelisimaΠριν ημέρα
 • Kenga me e bukur e gjitha kohrave, kjo keng nuk ka me dal kuuuuurr nga forma Omg love this song aloooooooooooot. Ju lumt Albanit dhe Mirimit jeni 1sha

  AlbanianBritish BestiesAlbanianBritish BestiesΠριν ημέρα
 • Te tere beni like sepse ky çift e meriton

  Spartak MehmetiSpartak MehmetiΠριν ημέρα
 • Bashke : Duame ti vetem deri sa lulet te mos celin ne pranvere Duame vetem deri sa me s’ka Vetem der‘sa fryme une te mos kem 2x Miriami : Duame ti vetem kur merr fryme Vetem kur zemra jote rreh Duame ti vetem pergjithmone asgje me shume Duame ne zemer dhe ne mendje Albani : Ndoshta nuk te fal dot nje kurore Ndoshta nuk te vesh dot ne flori Ndoshta nuk te fal dot nje pale krahe te fluturosh Por dashuri, ne perjetesi Bashke : Duame ti vetem deri sa lulet te mos celin ne pranvere Duame vetem deri sa me s’ka Vetem der‘sa fryme une te mos kem 2x Albani : Duame vetem si e do natyra diellin Duame vetem si e duan yjet qiellin Pak me shume se dje, me pak se neser Miriami : Duame vetem si e do natyra diellin Duame vetem si e duan yjet qiellin Pak me shume se dje, me pak se neser Albani : Ndoshta nuk te fal dot perjetesine Por perjetesisht te fal dashurine

  Irisi MilloIrisi MilloΠριν ημέρα
 • Only love 💕

  Maria MarisaMaria MarisaΠριν ημέρα
 • E adhuroj kete kenge nuk ke te ngopur kur e degjon like kush mendon keshtu

  griselaalesiakejtialesia BBFgriselaalesiakejtialesia BBFΠριν ημέρα
 • 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

  Etleva DähneEtleva DähneΠριν ημέρα
 • Kush ben subbscribe ishalla behet milioner

  Muzik ShqipMuzik ShqipΠριν ημέρα
 • 🇩🇪🇦🇱

  Etleva DähneEtleva DähneΠριν ημέρα
  • Kush ben subbscribe ishalla behet milioner

   Muzik ShqipMuzik ShqipΠριν ημέρα
 • #Halleluja World Forever

  Etleva DähneEtleva DähneΠριν ημέρα
 • Bravo👏👏👏👏 te lumt 😍😍👏👏👏🤩🤩

  Marsela CinaMarsela CinaΠριν ημέρα
  • Kush ben subbscribe ishalla behet milioner

   Muzik ShqipMuzik ShqipΠριν ημέρα
 • ❤️

  Sefrid KapllaniSefrid KapllaniΠριν 2 ημέρες
 • JE KENGETARI ME I MIRE PO SI SKANE SHEMBULL NGA TY SE I BENE KENGET SUPER PA DROG PA MAKINA PA LUKS PA FEMRA TE ULTA PA SHARJE THJESH NJE JETE NORMALE PLOOT DASHURI POZITIVE

  Sefrid KapllaniSefrid KapllaniΠριν 2 ημέρες
  • Kush ben subbscribe ishalla behet milioner

   Muzik ShqipMuzik ShqipΠριν ημέρα
  • ❤️

   Sefrid KapllaniSefrid KapllaniΠριν 2 ημέρες
 • Ajo ndet peshkalqen ishte😆😆😆😆😆😂

  Dr FrDr FrΠριν 2 ημέρες
 • Bravo

  Nisi games TvNisi games TvΠριν 2 ημέρες
 • Bravo .. ju pershendes jeni nje super cift .. super keng super klip .. ja vlen per tu par edhe degjuar ✋😘😘😘😘

  Irena GrecaIrena GrecaΠριν 2 ημέρες
  • Kush ben subbscribe ishalla behet milioner

   Muzik ShqipMuzik ShqipΠριν ημέρα
 • Jeni dy kengetar me origjinal. qofshit gjithmon te lumtur dhe bashk..

  Maria DoniuMaria DoniuΠριν 2 ημέρες
 • kengetarët me te mir ne bot

  Ttgg CdkiddoTtgg CdkiddoΠριν 2 ημέρες
  • Kush ben subbscribe ishalla behet milioner

   Muzik ShqipMuzik ShqipΠριν ημέρα
 • sa me plqen kjo keng na kenaqet shoitrin ❤❤❤❤❤❤💗💞💝💝💝💝💝💌💌💌💌💌💌💌💌💔💓💓💘💘💙💟💟💌💌💌

  genti Fatigenti FatiΠριν 2 ημέρες
 • Nje super kenge 👌👌

  albin jataalbin jataΠριν 2 ημέρες
 • 1.5k dislike😮 aty kan mendu se mos ndoshta shkarohet muzika!😅😅😂

  Babaa Stars AlbaniaBabaa Stars AlbaniaΠριν 2 ημέρες
 • Really I'd love very lommme and the

  Lumni KadrijaLumni KadrijaΠριν 2 ημέρες
 • Thjesht jeni yje Alban dhe Mirjam!

  God is Love FOREVERGod is Love FOREVERΠριν 2 ημέρες
 • Super hittttt

  Ajda LleshiAjda LleshiΠριν 3 ημέρες
 • Ufff sa te bukur. Te thjeshte. Sa shkojne me njeri tjetrin uffff😍😍😍😍😍😍😍😍😘😘😘😘😘😘😘😘

  Gacja_Gacha _MMGacja_Gacha _MMΠριν 3 ημέρες
 • shume e bukur

  Kimete ShguniKimete ShguniΠριν 3 ημέρες
 • Tek ky cift,pervec zerave e shume gjerave te tjera,me pelqen me teper shija edhe kreativiteti I vecante qe kane,ne muzike ,ne veshje,ne te four,etj 👏

  Brolind QevaniBrolind QevaniΠριν 3 ημέρες
 • QE TE GJITHE KENGETARET TE MARIN SHEMBULL NGA KY CIFT I MBREKULLUESEM

  Mira BajazitiMira BajazitiΠριν 3 ημέρες
 • 1.5 k unlike?? Pse o njerez ?

  Lirim GjylaLirim GjylaΠριν 3 ημέρες
 • Suksesee❤️

  Keli VukajKeli VukajΠριν 3 ημέρες
 • super kenge repekte

  Romi NushiRomi NushiΠριν 3 ημέρες
 • Keni lindur per njeri -tjetrin keshtu qofshi gjithmonë 🙏🙏💑👑👑💖💖

  Sh MSh MΠριν 3 ημέρες
 • kuku kesh tu dek

  ICONICXICONICXΠριν 3 ημέρες
 • KENG SEKSI

  arber kaltaniarber kaltaniΠριν 3 ημέρες
 • brrava qift i mrekulluahem kengetarnte mrekullushem jeni numri uno

  Bardhe FrrokuBardhe FrrokuΠριν 3 ημέρες
 • Cifti me i bukur shqiptar dhe me nje dashuri te madhe .albani + miriam =dashuri e sinqert

  Jonida ShtaroJonida ShtaroΠριν 3 ημέρες
 • ☝️🇦🇱🌹

  Alex MangaAlex MangaΠριν 3 ημέρες
 • Shume bukur bravo

  kumbulla familykumbulla familyΠριν 3 ημέρες
 • Kush mendon qe kjo kenge do perdoret shum per videoklipe😍😉

  dr drizadr drizaΠριν 3 ημέρες
 • Dont understad a single word..but i fall in love with this amazing music. from Romania with respect nd love🙏💗

  Ne ErdekeljenNe ErdekeljenΠριν 4 ημέρες
 • Me ne fund,gjeta nje kenge ku te gjithe Kane komentuar rreth saj. Nuk Kane bere komente:Nqs Ben like inshallah.....etj etj. Alban Miriam jeni padiskutim te paarritshem!!!

  Brikena LickollariBrikena LickollariΠριν 4 ημέρες
 • Shum bukur muzika 😊

  Big France & AlbaniaBig France & AlbaniaΠριν 4 ημέρες
 • O zot mbrekulli Jan keta te dy zoti ju bekofte jeni te mbrekullueshem respekt Alban dhe mrjam je patrioti im

  Sonila GjyshiSonila GjyshiΠριν 4 ημέρες
 • Perfekt! Uaaaaa! Sa bukur ! Çfarë mrekullie , këta sjellin vetëm perla ! O zot sa keq më vjen kur kjo këngë mbaron ! Sukseseeeeeeekudo ! 👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👍👍👍🌺🌺🌺🌺👏👏👏👏🦋🦋🦋🦋🌺🌺🌺💕💕💕💕💕🙆🙋

  Selfijaze TeliSelfijaze TeliΠριν 4 ημέρες
 • ju lumte .Si dy engjej

  nardi allushinardi allushiΠριν 4 ημέρες
 • thjesht perfekt

  geni xhafajgeni xhafajΠριν 4 ημέρες
 • Super hit 2019.A nje 👏👏 per ju dy 😊

  Beta RajkuBeta RajkuΠριν 4 ημέρες
 • kush mund ti boj dislike ksaj kenge boh

  Alb AbiaAlb AbiaΠριν 4 ημέρες
 • Duame sa me ska ❤❤

  ANNA ELVANA RIRAANNA ELVANA RIRAΠριν 4 ημέρες
 • ADHURIM 😍😍😍

  Rezi ZaraRezi ZaraΠριν 4 ημέρες
 • Perfecsion 🙏🙈

  Zoja UkaZoja UkaΠριν 4 ημέρες
 • 👏👏❤❤❤❤super cift yjeeeeeee❤❤❤

  Valmira HitajValmira HitajΠριν 4 ημέρες
 • Ti qe ben like tu plotesofshin gjitha endrat

  Mikelj BrakajMikelj BrakajΠριν 4 ημέρες
 • Zoti ju bekofte jeni dashuri ju pershendes

  Giulia CaliGiulia CaliΠριν 4 ημέρες
 • cift fantastik

  rimi kocijrimi kocijΠριν 4 ημέρες
 • Bravo complimenti na kenaqe super

  Giulia CaliGiulia CaliΠριν 4 ημέρες
 • super

  AM4R.DAM4R.DΠριν 4 ημέρες
 • ❤️❤️❤️❤️

  Pretty AniPretty AniΠριν 4 ημέρες
 • Magjike 🥰🥰🥰

  Kristela SavaKristela SavaΠριν 4 ημέρες
 • 💑

  Suela MalasiSuela MalasiΠριν 5 ημέρες
 • Qofshi te bekuar.

  Denisa’s ChannelDenisa’s ChannelΠριν 5 ημέρες
 • Ata qe kan ber dislike jian budalejn

  Gaming BossGaming BossΠριν 5 ημέρες
 • A ma qoni numrin tuaj

  Tuana kajtaziTuana kajtaziΠριν 5 ημέρες
 • Ju adhuroj

  Tuana kajtaziTuana kajtaziΠριν 5 ημέρες
 • 👏👏👏👏👏

  Blerina InaBlerina InaΠριν 5 ημέρες
 • ❤❤

  Marita LopezMarita LopezΠριν 5 ημέρες
 • Sot e degjova kte kenge ❤ jam fiksuar shum super kenge te kenaqet shpirti kur i degjon tek kendojn...pale teksti ❤🙏 super ✌

  Ortenca OriOrtenca OriΠριν 5 ημέρες
 • Familjare per tu marre shembull rrespekte alban&miriam suksese👍👏

  leoleoleoshij shijakleoleoleoshij shijakΠριν 5 ημέρες
 • Te qeteson shpirtin kjo kenge 😍😍 E mrekullueshme.Faleminderit Alban dhe Miriam per kete kenge kaq super.Jeni perfekt,bravo 😍😍

  migen hoxhamigen hoxhaΠριν 5 ημέρες
 • Deni DeliaDeni DeliaΠριν 5 ημέρες
 • 👋👋👋👋

  Blerina InaBlerina InaΠριν 5 ημέρες
 • Ju lumte goja

  Blerina InaBlerina InaΠριν 5 ημέρες
 • kenge fantastike I love you

  Ergin CoboErgin CoboΠριν 5 ημέρες
 • ❤❤

  zemra iemezemra iemeΠριν 5 ημέρες
 • Just perfect😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

  Irsa BrahimiIrsa BrahimiΠριν 5 ημέρες
 • Do ishte shum bukur ta kishit ber ne shqiperi kte videoklip ..gjithsesi si 🌟🌟 jeni shm kenge e bukur😍

  KristinaKristinaΠριν 5 ημέρες
 • 100% music 0% nudo

  sergio milansergio milanΠριν 5 ημέρες
 • Sa e bukur

  ALBENIA CALLENGALBENIA CALLENGΠριν 6 ημέρες
 • Te mrekullushem jeni gjithmon 😘😘

  Blerta shahoBlerta shahoΠριν 6 ημέρες
 • Bellissima non mi stanco di ascoltarla 😃😃

  IDA JESSYIDA JESSYΠριν 6 ημέρες
 • Keta jan kengetare jo Luana me ato kenge 😂

  Deci MuratiDeci MuratiΠριν 6 ημέρες
 • Este si in limba română Randi & Jo .

  Silvia Paula SoroceanuSilvia Paula SoroceanuΠριν 6 ημέρες
 • Jeni yjeeee ju adhuroje shume ❤️

  Erlind MerajErlind MerajΠριν 6 ημέρες
 • ❤️❤️❤️❤️💐💐💐💐❤️❤️❤️Jeni cift edhe familje super.

  Etleva EtlevaEtleva EtlevaΠριν 6 ημέρες
 • Te dy ylla jeni like kush mendon se esht cift me i bukur

  lusila ukalusila ukaΠριν 6 ημέρες
 • Cifti me i bukur nuk mendoni keshtu 👫👫.

  ron vidanisron vidanisΠριν 6 ημέρες
 • 👑👑uuuuuuuuuaaaaaaaaa

  eva era the besteva era the bestΠριν 6 ημέρες
 • Nqs futbolli ka messin dhe ronaldon Muzika ka ALBANIN dhe MIRIAMIN ❤

  di caprio statedi caprio stateΠριν 6 ημέρες
 • S'para ndodh te te zhegenjej Bakja ne muzik... 👏👏

  JuliJuliΠριν 7 ημέρες
 • Super kenge

  TATJANA ToluliTATJANA ToluliΠριν 7 ημέρες
 • Dy zemrat 💖💕😍😘

  Adelaida TsatsiAdelaida TsatsiΠριν 7 ημέρες
 • ky eshte nje hit i vertete ... bravo miriam dhe alban jeni ylll te dy..😘😘😘😘😘😘

  Artjola jeminajArtjola jeminajΠριν 7 ημέρες
 • Shume kenge e bukur ska per tu vjetersuar kure sepse eshte kuptimplote!!! Pershendes dhe zemren time "Duame deri sa fryme te mos keme Nada gangsteria ime"!

  Luli SpahoLuli SpahoΠριν 7 ημέρες
 • Ju jeni kengetaret me te mire shqiptare beni kenge qe nuk harrohen.❤

  Killer TubeKiller TubeΠριν 7 ημέρες
Alban Skenderaj & Miriam Cani - Duamë (Official Video HD)